PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500,- POSŤOVNÉ ZDARMA

KOLÁŽE

NEZÁVISLÉ ZPRAVODAJSTVÍ ZE SVĚTA CYKLISTIKY

Jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě náhodná. Akorát že vůbec. 

Plnou porci koláží, videí a nekorektního cyklo-humoru najdeš na https://www.instagram.com/ctwcycling/ 

24.11.2023

PLÁNUJOU SE CYKLOKROSY

Nějaký techtle mechtle nad cyklokrosovym kalendářem mezi Matesem a Woutesem. Jak to vidíte, až do toho vlítnou? Jsou už první dvě místa dopředu jasný? Kdy a jestli vůbec se přidá i Pidcock?

17.11.2023

TAK TO JSOU ZASE CHUJOVINY

"Nejezdíš svěťáky? Zapomeň na MS! Šéf UCI navrhl radikální opatření". Tak zní titulek článku na idnes.cz, který řeší neúčast hvězd cyklokrosu na nedávném světovém poháru v Belgii. Šéf UCI David Lappartient se ostře pustil třeba do Thibaua Nyse, Femke Van Empel nebo Mathieuho Van der Poela a vyhrožuje znemožněním startu na MS v případě neúčasti na světových pohárech.

 

 

07.11.2023 

CENTIMETR ŽÁDNÁ MÍRA

Chris Froome na sebe tak trochu prásknul, že měl FPRDELI nastavení novýho kola po přestupu do Israel Premier-Tech nebo že se přehlíd při zadávání instrukcí novejm mechanikům. A že prej asi kvůli tomu teď jezdí vcelku bídu a trápěj ho záda. No nevim...

 

Víc info najdeš v článku tady: road.cc

10.10.2023

Následky plánované fúze Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep - která se stejně asi neuskuteční

Správný načasování je základ a Giro dell'Emilia pro Roglu, kterej už se určitě těší, až nebude muset řešit podobný chujoviny. Hlavně si musí dát bachy, aby zůstal na dvou kolech ve svislej poloze.

 

27.09.2023

Fúze Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep

Zprávy o možné fúzi dvou snad aktuálně nejsilnějších celků Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep spustily smršť v profi pelotonu. Co všechno se bude dít, jestli k tomu vůbec dojde a případně jak, to můžeme jen hádat. Jasný ale je, že Patrick má v hlavě jedinej cíl...

merge1

 

Zpět do obchodu