PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500,- POSŤOVNÉ ZDARMA

KOLÁŽE

NEZÁVISLÉ ZPRAVODAJSTVÍ ZE SVĚTA CYKLISTIKY

Jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě náhodná. Akorát že vůbec. 

Plnou porci koláží, videí a nekorektního cyklo-humoru najdeš na https://www.instagram.com/ctwcycling/ 

10.12.2023

RODINNÁ POHODA

Udržet rovnováhu mezi rodinnou pohodou a sportovní kariérou neni úplně easy. Svoje o tom ví každej hobík, ale i Mates se Zdendou.

 

  

03.12.2023

TOITOI CUP KONEČNĚ NA SNĚHU

V Hlinsku se dočkali a zavzpomínali na rok 2017, kdy se na stejné trati jelo lednové a zasněžené MČR. To my, lemplové a amatéři z TBC Série, jsme se se sněhem rvali už týden zpátky ve Vimperku na finálovém závodě.  

 

24.11.2023

PLÁNUJOU SE CYKLOKROSY

Nějaký techtle mechtle nad cyklokrosovym kalendářem mezi Matesem a Woutesem. Jak to vidíte, až do toho vlítnou? Jsou už první dvě místa dopředu jasný? Kdy a jestli vůbec se přidá i Pidcock?

17.11.2023

TAK TO JSOU ZASE CHUJOVINY

"Nejezdíš svěťáky? Zapomeň na MS! Šéf UCI navrhl radikální opatření". Tak zní titulek článku na idnes.cz, který řeší neúčast hvězd cyklokrosu na nedávném světovém poháru v Belgii. Šéf UCI David Lappartient se ostře pustil třeba do Thibaua Nyse, Femke Van Empel nebo Mathieuho Van der Poela a vyhrožuje znemožněním startu na MS v případě neúčasti na světových pohárech.

 

 

10.10.2023

Následky plánované fúze Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep - která se stejně asi neuskuteční

Správný načasování je základ a Giro dell'Emilia pro Roglu, kterej už se určitě těší, až nebude muset řešit podobný chujoviny. Hlavně si musí dát bachy, aby zůstal na dvou kolech ve svislej poloze.

 

27.09.2023

Fúze Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep

Zprávy o možné fúzi dvou snad aktuálně nejsilnějších celků Jumbo-Visma a Soudal-Quickstep spustily smršť v profi pelotonu. Co všechno se bude dít, jestli k tomu vůbec dojde a případně jak, to můžeme jen hádat. Jasný ale je, že Patrick má v hlavě jedinej cíl...

merge1

 

Zpět do obchodu