PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500,- POSŤOVNÉ ZDARMA

TÝM

TBC Série 2023

JAK JSME TO SPLÁCALI...

TBC je jihočeská amatérská cyklokrosová série, jejíž název vznikl spojením slov - TÁBOR, BUDĚJOVICE a CYKLOKROS.

Založena byla v roce 2011, kdy se na startu objevili 4 závodníci :) K dnešnímu dni registrujeme 150 závodníků všech věkových i výkonnostních kategorií a našich závodů se účastní ti nejlepší závodníci z celé republiky.

Jo, je to už historie - Havran, Ziky, Jířa a Dvořka cestou z cyklokrosových závodů v Praze přišli na to, že nafta neni zadara, do Prahy daleko a nikde poblíž nikdo žádnou CX akci nedělá. Tradiční projížďky po trase světového poháru v Táboře jsou jen oživením sezóny a až na Paťákovu punkovou akci na stejném místě není kde pravidelně závodit. V roce 2010 tak startuje nultý ročník TaBu Crossu. Na startu 8-10 závodníků, trať značí pár kolíků.

Další starty následují po pár týdnech - Budějovice, Tábor, zpátky do Budějc. Sjíždějí se kamarádi z okolních měst, nakupují krosky, cyklo krámy plní sklady galuskami. Mamky a babičky pečou buchty. Nejlepší bábovku umí Jířa, bezpochyby. Vaří se párky, čaj a voňavý kafe...skvělá parta kamarádů pravidelně měří síly na stále lépe připravených okruzích. Série dostává libozvučnější jméno TBC a každým rokem vzkvétá.

TÝM CTW CYCLING

CTW CYCLING TEAM

SPORTOVNÍ KLUB CTW VZNIKL V ROCE 2011
AKTUÁLNĚ MÁ 35 AKTIVNÍCH ČLENŮ VŠECH KATEGORIÍ
ORGANIZÁTOR NEJOBLÍBENĚJŠÍ SÉRIE AMATÉRSKÝCH CYKLOKROSŮ V ČESKÉ REPUBLICE - TBC SÉRIE
ČLENOVÉ TÝMU ZÍSKALI NĚKOLIK TITULŮ MISTRA ČEŠKÉ REPUBLIKY

 

 Partneři_Obrázek1

 

2 položek celkem
Zpět do obchodu